| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa pot sa'mi pun o imagine pe desktop? Nu merge, sta un minut doua si apoi imi apare jos in dreapta ca windowsul nu e autentichappy. Vreau sa stea permanentcrying si am auzit ca se poate.Cuuum? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti dezactivezi automatic updates, ca asa au vazut cei de la Microsoft ca Windows-ul e piratat si notificarile trebuiesc debifate ca sa nu-ti mai apara in bara jos.
Poate nu-ti va merge nici acum, asa ca inainte trebuie instalat din nou windows-ul si apoi sa faci ce ti-am spus.
Dupa asta poti sa-ti pui ce imagine vrei si va sta.
La windows 7 alege o varianta in care iti cere serial

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Iti trebuie un activator de windows.Ti-l dau pe mess daca vrei da id in privat.

| Gabonne1982 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie reinstalat windows-ul.Tie iti apare Genuinul in dreapta jos fiindca te-a prins cu windows-ul fara licenta si iti limiteaza optiunile la el.Reinstaleaza windows-ul si ai sa vezi ca o sa stea parmanent.Si inchide-i update-ul la windows dupa ce-l instaleziwinking

| RoboBaby a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. trebuie sa iti bagi o versiune mai buna a windowsului daca vrei sa iti stea imaginea pe desktop.

| miki10love a răspuns:

Sall deci dai clik dreapta si alegi ultima optiune dai desktop apoi browse iti alegi imaginea dai open si OK sper ca te-am ajutat funda pls :*