| Winniee a întrebat:

Cum fac sa sterg melodiile de pe cd ...imi da eror:Cannot delete.Files on this Cd are read-only. You can still copy new file to this writable CD, which will replace files already on the disc...Am dat simplu delete si mi-a aparut asa.
Ce sa faccc? Va rog! Fundoii, papion mareee.

Răspuns Câştigător
| RuXy12 a răspuns:

Nu poti sa stergi ceva de pe un CD decat daca e CD ce poate fi scris de mai multe ori...care este mai scumpwinking Funda?:Xbatting eyelashes

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

La CD nu se poate sterge fisierul pus.Si nici macar in viata mea nu am auzit asa ceva sa stergi un fisier de pe CD! AVERTISMENT: Daca un fisier ete adaugat, retine asta: NU MAI POATE FI STERS!
funda?

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Ma dc ai dat funda lu RuXy12 ca eu am spus prima!

| kidda0kettamine a răspuns:

Pff... imi pare rau dar daca ai facut cd`ul cu nero nu se mai pot sterge... si mie imi aparea mesajul asta si nu se pot sterge big grin
sorry sad