| XFreeX a întrebat:

Cum fac update de pios la placa de baza MSI? ((in afara de Msi Live Update) nu merge. am descarcat ultima versiune de bios dar nu stiu cum sa o instalez
Va rog... am nevoie urgenta

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

E riscant ce vrei sa faci, mai ales daca nu te pricepi. Mai bine apelezi la cineva care stie. In primul rand trebuie sa fii 100% sigur ca ai luat versiunea corecta pentru placa ta de baza, iar in al doilea rand nu trebuie sa dai reset sub nicio forma in timpul actualizarii.
Mai sigur mergi la un service.