| mmaya a întrebat:

Buna
cum imi pot reinstala windows-ul? as vrea sa ii schimb limba si nu stiu exact cum se face.ma poate ajuta cineva? dau funda:*

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Intră pe site-ul de la profilul meu şi la pagina de sisteme de operare vei găsi ce te interesează. Succes

| DeyCj a răspuns (pentru DeyCj):

Acolo am explicat detaliat cum se instalează un windows xp şi un Windows 7.La Linux încă lucrez dar sper în viitor să postez şî un mod de instalare de ubuntu.

| Petrica44 a răspuns:

Daca ai vista, in momentul cand initiezi calculatorul (fix in acel moment, cand se aude zgomotul discului), tastezi concomitent alt f10 enter. Daca nu-ti reuseste din prima, mai incerci pana reusesti.Iar pentru a-ti schimba limba, in momentul cand se instaleaza, iti va cere aceasta optiune.La fel o poti schimba si fara sa-l reformatezi.