| CurcubeulColorat a întrebat:

Cum ma pot sterge sau mai bine zis cu ajutorul carui program ma pot sterge din lista de messenger a cuiva?

2 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Uite aici un tutorial video care iti arata cum fuctioneaza programul dab 3 in acest tutorial programul a fuctionat dar am vrut sa il folosesc si eu si la mine nu a fuctionat http://www.videotutorial.ro/? p=273

| ionel a răspuns:

Poti folosi Dab3, un program care cica te sterge din lista cuiva, dar sa ai grija de unde il descarci.
L-am folosit si eu candva, nu-mi amintesc daca a functionat. E mai usor si mai sigur sa-l adaugi la Ignore.