| QElenaBoghiu a întrebat:

Bună, cum pot aprinde un laptop Acer din tastatură? Am banda rupta de la butonul de aprindere și nu știu ce sa fac. Am dat comandă de o banda noua și vine în 3 zile. Știți cum îl pot aprinde fără butonul de pw?

Răspuns Câştigător
| DanyDav a răspuns:

Hmm, trebuie sa activezi cu ceva contactul acela pe care il face butonul de aprindere, depinde cat de deteriorat este.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De la tastatura nu poti sad

| cfrtobias a răspuns:

Daca nu ai pe laptop buton altfel nu cred ca poti, da asteapta sa raspunda si altii

| GouDidodino a răspuns:

Încearcă să-l aprinzi cu un chibrit sau o bricheta, eventual pune putina benzina sau diluat, o sa se aprindă mai repede

| stefan1993ful a răspuns:

Il poti aprinde peste 3 zile.
Vreau fundà... dacà nu ma supar pe tine.