| asjkldfg a întrebat:

Buna!
Cum pot dezinstala toolbarul de la IMVU? L-am dezinstalat din Control Pannel dar degeaba.Am Google Chrome in romana...

Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Incearca cu Mighty Unistaller sau du-te la setari si la extensii in google chrome.

4 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Cred ca dupa ce dezinstalezi toolbarul trebuie sa dai restart la pc sau la google chrome dupa care el dispare.Succes!

| asjkldfg explică:

Multumesc tuturorhappy

| bmerry a răspuns:

Te duci in My computer -> add or remove programs. Il cauti acolo, il dezinstalezi si dai un restart. Pace!:*

| Shiatat a răspuns:

Chrome://chrome/extensions/
Trebue sa il stergi