| Monique_3125 a întrebat:

Cum pot face un pliant?
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Salut,
Folosesti office: word sau publisher si inveti sa il faci acolo. Apoi il printezi acasa daca ai ceva performant sau la un centru de printing.

10 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| printmaster a răspuns:

Pare ca vrei sa il faci in maniera scolareasca...parerea mea despre pliantele in word e pe http://www.printuridigital.ro/pliante/in-word.html. Cel mai simplu il faci intr-adevar in word si te duci la un atelier de printuri digitale dupa ce ai exportat din word in pdf. Cu fonturile embedate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te duci la o tipografie, ei se ocupă cu tipărirea de pliante, cărți, reviste, ziare sau la un centru de birotică (fac și cărți de vizită)!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Atunci mergi la librărie (secțiunea cărți: geografie, istorie), ei trebuie să aibă așa ceva.
Nu ai fost clară cu întrebarea, scuză-mă!
Succes.
Pa, pa.

Alte răspunsuri
| annagabi a răspuns:

Daca ai sa cauti pe Google despre castelele de pe Valea Loarei sau despre spectacolele de sunet si lumina care au loc toata vara in ele vei gasi cu siguranta destule poze ca sa faci un pliant interesant. Despre Paris : monumente istorice, zone romantice, ai foarte multe solutii sa faci un pliant interesant, iti trebuie in schimb si o imprimanta performanta pentru editarea de poze. Daca nu ai salveaza pe un CD si incearca maine sau luni la prima ora la un centru foto sa ti le printeze. Cu drag Gabi!

Alte răspunsuri
| AndreeaDL02 a răspuns:

Buna! Poti face un pliant in Canva sau daca vrei mai multe informatii poti sa intrebi pe site-ul asta care e specializat in pliant https://web2print.ro/pliant/