| anonim_4396 a întrebat:

cum pot instala aplicatii sau jocuri pe sony xperia arc, am descarcat aplicatiile pe calculator de pe mobile9.com, le.am copiat in telefon dar nu dau de ele, am facut si un folder dar nimic, trebuie copiate undeva anume, daca da, unde mai exact sa le pun ca sa le pot instala,sau care e solutia? Multumesc

1 răspuns:
| AlexXela2 a răspuns:

Incearca sa descarci si dupa alte site-uri daca iti apare tot asa inseamna ca nu le citeste telefonul...parerea mea