| Austina345 a întrebat:

BUNA! Cum pot recupera niste poze sterse definitiv de pe un iphone 8 plus? As vrea un raspuns explicit ca nu prea ma priceplaughing Dau funda

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai noroc si ti-a fost setata salvare automata in iCloud, atunci acolo iti vei gasi pozele.
Altfel nu ai nici o sansa.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu s-au salvat in iCloud, nu se mai pot recupera.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai poti doar tu ai zis ca pozele au fost șterse definitiv, deci adio poze.

| GPA a răspuns:

Fișierele șterse definitiv pe iOS nu se pot recupera, doar dacă s-au sincronizat și încărcat în contul de iCloud (dacă a fost activată sincronizarea automată a datelor dispozitivului).

Totuși, poți încerca acest utilitar în cazul în care datele șterse nu s-au încărcat în cloud : https://www.fonepaw.com/iphone-data-recovery/