| Eduard_6479 a întrebat:

Cum pot sa imi iau si eu noul look facebook?

Funda!winking

4 răspunsuri:
| dianaaa9 a răspuns:

Dacă te referi la apariția emoticoanelor și a chestiilor cu "se simte/se uită la./mănâncă..." trebuie sa iți pui ca limbă Engleza și o să apară un smiley face acolo unde scrii un status.
Dacă nu te referi la asta, nu stiu care e noul facebook, deci ignora raspunsul. big grin

| Eduard_6479 explică (pentru dianaaa9):

La look-ul asta ma refer : https://www.facebook.com/about/newsfeed

| GaBrIeLa1994 a răspuns (pentru dianaaa9):

La fel am facut si eu dar imi apare doar can e setat in englezain romana de ce nu apare, pentru ca am vazut la alte [ersoane de pe facebook in romana