| bistrita1984 a întrebat:

Buna,cum pot sa ma conectez cu laptopu la retea de Wireless care este securizata dar am parola de la proprietarul retelei, problema este cu nu stiu unde sa intru sa tastez parola ...am windows xp pe laptop.

1 răspuns:
| StalkerSoul a răspuns:

Intrii in start apoi in dreapta iti apar unele chestii, dai pe cea cu network apoi scrie undeva acolo "wireless..." intri acolo si dai sus in stanga "search in range" in dreapta iti va aparea reteaua, tu vei da dublu click acolo, dupa iti cere parola, o scrii si gata.