| Vickyy a întrebat:

Cum pot să-mi configurez telefonul (Samsung GT-S3100, codat in reteaua Vodafone), astfel incat sa pot viziona filmulete pe Youtube?
Multumesc!happy

2 răspunsuri:
| Vickyy explică:

Dar nu inteleg! Am avut un jaf de Vodafone 720 si acolo imi mergea! Trebuie sa mearga si pe asta!

| vioreld a răspuns:

Nu ai ce sa configurezi. Unele telefoane sunt dotate in soft sa redea fisiere audio cat si video de pe internet, altele nu sunt. Adica daca telefonul tau nu reda video de pe youtube nu ai ce face.