| Askios a întrebat:

Salut, aveti idee daca facebook o sa inchida un cont dupa mai multe raporturi de blocare? nu mai stiu email-ul si parola...

Răspuns Câştigător
| AndradaRoxana9 a răspuns:

In mod normal, asta ar fi demersul. Totusi, cunosc persoane care se afla intr-o situatie asemanatoare cu a ta, si-au pus prietenii sa raporteze contul respectiv si... nu s-a intamplat nimic.

O zi placuta! Sper sa reusesti cu actiunea de inchidere a contului respectiv!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndradaRoxana9):

3 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Daca primesti raporturi, iti vor verifica contul si daca ai ceva pe cont care incalca regulile, atunci ti-l vor inchide.

| Allexandra112 a răspuns:

Daca un profil primeste multe raporte, normal. Incerca sa intrii pe email-urile care le stii si vezi!;-)