| Vickyy a întrebat:

Cum scriu un windows 7. iso cu image burn?

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Incearca cu UltraISO, eu cu aces tprogram am facut toate windows-urile(si crede-ma ca nu putine.)

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Vezi ca cd/dvd urile facute cu imageburn nu ti le booteaza. Instaleaza nero, apoi dai click dreapta pe imagine, open with-selectezi nero si dai burn dupa care o sa ai un dvd cu windows 7 bootabil.

| MariusDaniel a răspuns:

Cu nero burning room. Deci intri in nero burning room, apoi dai la recorder apoi dai la burn image alegi imaginiea (iso) si apoi alegi viteza cu care vrei sa se copie pe cd/dvd si apoi burn. Sper ca te-am ajutat!