| alinasorena a întrebat:

Buna big hug am si eu o intrebare, cand imi deschid fotografiile de pe facebook imi apar 379 fotografii (total ) dar eu am doar 136 uitandu-ma la albume si nu inteleg de ce imi apar atatea sad dau funda:* multuu`u

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E facebuci deci e normal.Probabil că ori le-ai încărcat de două ori=> duplicate ori ți-au mai pus ei din oficiu ceva așa ca să fie „cu soț". Succes

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti le pune si pe cele in care ai primit tag

| LolaLollita a răspuns:

Ai 379 in total, cu tot cu cele de pe perete sau in care ai fost etichetata.