| RockLegend a întrebat:

Buna big grin, imi puteti spune un program care sa fac filme cu slowmotion(incetinitorul) in afara de movie maker si de preferat slowmo-ul sa mearga lin big grin

4 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Slowmotion sa mearga lin, nu ai ce sa ii faci, nu depinde de soft, ci de camera care ai filmat, de obicei camere de filmat filmeaza cu 25-30FPS (cadre pe secunda). Cu cat camera filmeaza cu mai multi FPS, cu atat filmarea va iesi in Slowmotion si LIN!

| JaJe a răspuns:

RockLegend, eu ti-am raspuns la intrebarea cu slowmotion ca sa intelegi ca nu poti avea un slowmotion sa mearga lin fara camera cum am zis mai sus, INSA, daca tot insisti...iti recomand Pinnacle Studio ULTIMATE 14.

| Ovidiu a răspuns:

Sony vegas pro (v9)

| RockLegend explică:

Jaje, te rog, raspunde ma omule la intrebare nu mai raspunde altceva X-(