| Live.Laugh.Love a întrebat:

daca am sters un id de mess [ am sters contul yahoo ], id-ul meu se sterge din lista celor care ii aveam? adica eu in lista aveam niste oameni, acei oameni ma mai au in lista lor de mess, daca eu am sters contul? daca ei imi trimit ceva pe mess ce se intampla? p. s: ei nu stiu ca eu nu mai am mess happy
multumesc funda

Răspuns Câştigător
| andreeaw a răspuns:

Nu cnteaza ca tu stergi contul; da, ei te au in lista cu fosta adresa. pur si simplu vor ramane niste mesaje pe contul respectiv. ar trebui sa-i anunti daca ti-ai schimbat adresa (daca vrei sa mai tii legatura cu ei); daca nu, stai linistita, e ca si cum nu ai fi existat happy

7 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

Eu stiam ca nu`ti poti sterge id de mess thinking

| snepy a răspuns:

Da ei te au in lista pentru ca se salveaza la adrese, nu se intampla nimic dar pur si simplu o sa ramana cu buza umflata happy

| Sorinna a răspuns:

Nu se sterge din lista lor, ramane acolo pana ii dau delete. Daca ei iti trimit mesaje nu se intampla nimic, pur si simplu nu le primeste nimeni.

| dennys10 a răspuns:

Nu se sterge din lista lor.Cand iti scriu raman mesajele pe cont(la unele tipuri nici nu mai pot sa-ti scrie, dar depide de ce messenger ai).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id-ul tau nu se sterge din lista celorlalti ramane acolo dar tu nu vei mai intra pe contul ala si daca vede si pers. acele ca nu mai intri pe contul ala o sa -l stearga. Daca iti tr ce va pe contul acela pe care l-ai sters, nu vei primi nimic pentru ca contul nu va mai exista, si nu vei primi nimic. Nu va sti numai daca da la Add a Contact si scrie id-ul tau si ii apare ca nu exista si dupa aceea isi da seama dar nu va face asta. TE va intreba de ce nu mai intri pe mess. Atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am sters un id si vad ca dupa 2 saptamani poti sa-l reactivezi deci de ce nu se sterge din baza de date a lui yahoo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa scot si eu un id dupa www.idlove.ro deoarece nu l-am pus eu pe acel site si mi se adreseaza cuvinte obscene care nu le inteleg va rog urgent sa imi dati si mie un raspuns multumesc cami