| GeorgeJoe1998 a întrebat:

Daca am un procesor AMD athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 4400 2. 31GHz pot instala windows 7 ultimate pe 64 de biti?

5 răspunsuri:
| sNex96 a răspuns:

Salut, Eu am Procesor Intel Dual Core 1.8 si am Windows 7 64 biti. Deci poti instala.

| BBronco a răspuns:

Daca ai mai putin de 4 GB RAM, ar trebui sa bagi pe 32bit, doar daca ai 4 sau mai mult poti baga, ca asa iti consumi din resurse aiurea...

| GeorgeJoe1998 explică (pentru BBronco):

Vreu sa bag pe 64 de biti pentru ca acum am pe 32de biti si din 2, 5 gb ram windowsul imi foloseste numai 1gb.

| urspaul40 a răspuns:

Da

| A7exutzu2 a răspuns:

Aici depinde si de Placa Video...Dar eu cred ca iti merge...
Unui coleg de-al meu i-a mers si avea procesor mai mic...Vezi incearca dar eu cred ca o sa iti mearga