| An0NiM2014 a întrebat:

Daca cumpar un laptop care vine cu Linux pre instalat pe el, pot sa pun Windows?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Pot functiona in paralel.Instalarea sa fie facuta de cineva care se pricepe.

| Evolution a răspuns:

Normal că poţi, cauţi pe site-ul official la laptop-ul tău driverele pentru sistemul de operare (de exemplu windows 7, windows vista sau xp) şi după instalezi windows-ul după ce ai luat driverele. (dacă ai windows vista sau windows 7 ai internet fără să mai instalezi placa de reţea şi le poţi lua după instalarea important e să te uiţi ce versiuni de windows ai driverele.)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa pui ce vrei

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Da poti sa pui Windows, doar ca te sfatuiesc sa lasi pe cineva care chiar se pricepe. Multi au incercat si nu prea le-a iesit.
Succes!

| cristimsolomon a răspuns:

Da,
cauta driverele pe net pentru windowsul care-l vrei
parerea mea instaleaza wind7 si ai maj driverelor ca update