| Stefanstoica74 a întrebat:

Buna!
Dacă faci jailbreak la un iPhone poți sa il mai faci la laic? Adică fără jailbreak?
Si dacă are jailbreak il vinzi mai ieftin?
Voi ce mi-ați recomanda?
Sa ii fac jailbreak sau nu?

2 răspunsuri:
| Burjon a răspuns:

Da, il poti face la loc. Imi place si mie iPhone-ul cu jailbreak, dar sa-l jailbreak-uiesc eu, nu as cumpara un asemenea telefon cu jailbreak facut de altcineva. Gasesti mai multe pe idevice.ro

| kiky98 a răspuns:

Nu ti-as recomanda. Chiar daca pare interesanta ideea, Jailbreak-ul iti strica tot telefonul, daca nu imediat dupa o perioada de timp sigur. Am prieteni care si-au facut si si-au "bulit" telefoanele si de dus la reparat nu poti.
Nu cred ca ti-ar cumpara cineva un Iphone cu jailbreak sincer