| Mayy a întrebat:

Daca nu am cheie pentru usa de la camera mea cu ce altceva as putea s-o incui? Sau cum /unde pot sa gasesc o cheie potrivita?

Răspuns Câştigător
| GalaxYC a răspuns:

Sunt key asemanatoare зм poti incerca...succes

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In caz ca pierzi cheia si nu ai alta ca sa-i faci o copie la cel care se ocupa de asa ceva (nu stiu cum se spune la romani) suni fabricantul care ti-a pus usa si va trimite un tehnic sa ia datele de la incuietoare ca sa poata faca o cheie sau cate vrei tu.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Bate usa in cuie.Te duci iei ciocanu niste cuie si un lemn.Si gata ai rezolvat se incuie foarte bine.laughing

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Dacă nu ai cheie poţi să îţi schimbi "broasca", cel puţin aşa cred că se numeşte, la usă. Şi când cumperi aceea "broască" îţi dă si cheia -"broască" adcă chestia aia unde bagi cheia-.
Baftă!