| мιcнєℓℓє a întrebat:

Daca o colega de la mine din clasa are un telefon Samsung cu 2 mpx(si face poze super faine,cu touchscreen), fac si alte telefoane Samgung la fel de faine pozele? Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| DenisaS23 a răspuns:

Da, se poate! Si eu am tot Samsung cu touchscreden si face pozele foarte frumoase! Adica eu sunt multumita de poze le face clare nu (cu purici laughing ) Sper ca te-am ajutat! Funda?

2 răspunsuri:
| Liviu222 a răspuns:

laughing normal ca nu. Fiecare telefon are tehnologiile diferite si deci nu poti stii daca va face pozele la fel. In general cele mai bune poze le scoate Sony Ericsson.

| Valentyn22 a răspuns:

Depide de modelul telefonului. Fiecare telefon are culorile diferite.