| anonim_4396 a întrebat:

Buna dau funda si vot am un telefon motorola v3i si cand vrea sa`mi dea muzica un telefon samsung nu merge bluetooth`ul, dar de la nokia mergee si la Lg etc. Oare este de la mine sau de la cei care au samsung?

Răspuns Câştigător
| alecs91 a răspuns:

Poate nu sunt compatibile

| misterioaѕa a răspuns (pentru alecs91):

Adica

| misterioaѕa a răspuns (pentru alecs91):

Ai avut dreptatetongue nu sunt compatibile! multumesccc

7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Cum adica ?

| alecs91 a răspuns:

Pai sunt unele telefoane care nu sunt compatibile cu anumite tipuri de telefoane.Verifica si ce versiune de bluetooth ai la telefon. poate ca vei-ul tau nu e compatibil bluetooth cu acel model de samsung.Si eu am avut o broblema cu un Motorola odata

| misterioaѕa a răspuns (pentru alecs91):

Si unde pot vedea aceste informatii? adica ce fel de bluetooth am? am incercat si cu alt Samsung si nici la ala nu a mers! nu inteleg!

| ProfulDeLaMate a răspuns:

Poate ca samsungurile au alt model de bluetooth ...cred nu sunt sigur

| misterioaѕa a răspuns (pentru ProfulDeLaMate):

Ai dreptate! mersi ai primit voturi