| jacexoxo a întrebat:

Buna!- Dau funda
Va rog spuneti-mi, unde ar trebui sa-mi tin router-ul? Pe masa se incalzea foarte tare asa ca l-am pus jos si se incalzeste un pic, e normal sa se incalzeasca? Marca este Mercusys

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

E normal sa se incalzească.

| jacexoxo explică (pentru darrio2007):

Va multumesc am o zi de cand l-am montat si imi era frica sa nu se intample ceva-

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu il tin pe masa si nu pateste nimic!

| CdeMetal a răspuns:

Culmea, eu il tin langa geam toata ziua, n-are nici pe dracu si sta in soare de 2 ani...

| jacexoxo explică (pentru CdeMetal):

Dar nici nu se incalzeste? Adk un pic?

| CdeMetal a răspuns (pentru jacexoxo):

Pai se incalzeste, din moment ce sta si la soare si e si normal sa se incalzeasca.