| con12ro a întrebat:

De cateva luni din unitatea centrala a calculatorului meu se aude un tiuit foarte ascutit si lung, mai ales cand intru in jocuri...Ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| Adbbmsh a răspuns:

Pana in 100 lei big grin si da ti o monteaza acolo

2 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Am avut si eu problema aceasta si se pare ca a fost de la sursa de alimentare a PC-ului. Trebuie inlocuita sau trebuie pus pe cineva cu experienta sa se uite la ea big grin pup

| con12ro explică (pentru Adbbmsh):

Merci! daca duc unitatea la un service IT pot sa imi monteze sursa acolo? cam cat costa o sursa cat de cat buna? =)

| Adbbmsh a răspuns (pentru con12ro):

Pana in 100 lei big grin si da ti o monteaza acolo