| AdinaA11 a întrebat:

De cateva saptamani nu mi se mai vad avatarele la yahoo messenger pe mobile.Imi apare in loc de avatare o pagina alba cu un X rosu si asta ma enerveaza.Plssss help! Dau FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| Cheater a răspuns:

Banuiesc ca ai BlackBerry, in orice caz ceea ce trebuie sa faci este sa intri dupa telefonul mobil pe http://www.whatsapp.com/download/ si sa selectezi tipul de telefon pe care-l detii. Dai click pe download si astepti cateva minute sa se downloadeze

1 răspuns:
| nobilul a răspuns:

La messinger online nu te lasa sa pui ce poza vrei