| iustin987 a întrebat:

Buna de ce cand deschid laptopul imi spune preparing to configure windows si do not turn off your computer si cand il inchid ii o cheste ceva cu update 3 din 5

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Poi, cand il deschizi iti apare asa fiindca se pregateste sa iti configureze windowsul, iar cand il inchizi se updateaza `schimbarile facute `, asa e la toate pc`urile si laptopurile. happy

8 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Stai calm, nu ii nimic gravwinking, si mie mi se intampla la fel.

| iustin987 explică (pentru AOLEVRIC):

Dar de la ce se intampla asta?

| iustin987 explică (pentru AOLEVRIC):

Multumesc

| AOLEVRIC a răspuns (pentru iustin987):

N-ai pentru ce ma bucur ca te-am ajutat.

| zuzualina a răspuns (pentru iustin987):

Windows Update. Dezactiveaza-l din Control Panel si nu mai apare.

| Rbt_Robert_1996_Sr1X a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Cat durează?

| AOLEVRIC a răspuns (pentru iustin987):

Poi, cand il deschizi iti apare asa fiindca se pregateste sa iti configureze windowsul, iar cand il inchizi se updateaza `schimbarile facute `, asa e la toate pc`urile si laptopurile. happy

| AndreeaIonela a răspuns:

Dezactiveaza-ti firewall.ul happy si nu o sa iti mai faca asa

| al3xander a răspuns (pentru AndreeaIonela):

Prietena ce treaba are firewall-ul cu update-urile? cum zicea si coolegul este vorba de update-uri care se configurau, nu are nicio treaba firewall-ul.