| OxYeN a întrebat:

Halo happy. Deci am un laptop cu windows 7 pe el...si inainte sa apara welocome imi apare asta: "preparing to configure windows do not turn off your computer".Cum scap de ea? straight face dau funda+vot+ce vreti voi numai sa scap de ea!

5 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Doar așteaptă. Durează mai mult dar va dispărea. Sper că nu ai închis PC-ul când a apărut asta sau când se instalau update-urile, pentru că atunci poți spune adio Windows-ului.

| OxYeN explică (pentru schajuman1344):

Si eu mai stiam ca poti sa faci sa nusi mai dea automat update

| schajuman1344 a răspuns (pentru OxYeN):

Da se pot opri update-urile.

| OxYeN explică (pentru schajuman1344):

Ok mersi acum vad ca nu mai aparewinking. Funda big grin

| OxYeN explică:

Nup.dar faza e ca asta e a 2-a oara. acum nu dureaza mult doar vreun min. pana se face 100%