| PokemonPew a întrebat:

De ce nu ma mai lasa sa trimit cereri de prietenie pe Facebook? Ajutati-ma, va rog frumos. Dau funda si vot.

14 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Cineva din cei pe care ai vrut sa ii ai in lista de prieteni te-a refuzat...si astia de pe facebook cand cineva te refuza iti blocheaza cererile de prietenie pe o anumita perioada de timp! Am patit-o si eu, asa ca mai asteapta! O sa ti se deblocheze tot...

| pwp a răspuns:

Pentru ca ai trimis prea multe intr-un timp destul de scurt..asa mi se mai intampla si mie... 2 saptamani treebuie sa astepti pana poti sa trmiti din nou sad

| yoonny a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri...asa mi s-a intamplat si mie acum o saptamana si nu am mai putut sa trimit cereri 2 zile, dupa doua zile iar am trimis multe si acum nu mai pot sa trimit cereri tp de 7 zilelaughing

fundabig grin

| Dj7EdWarDD a răspuns:

Timp de 30 de zile nu mai ai voie:p din cauza ca ai dat prea multe cereri de prieteniehee hee

| Caaaaalin a răspuns:

Pai incearca cu un alt browser(Mozzila Firefox, opera sau Internet Explorer) si daca tot nu merge dai un restart

| Lungu_Ionut_1993 a răspuns (pentru Caaaaalin):

Explorer-ul merge greu si da erori mozzila nu prea o folosesc, eu cu chrome-ul fac ce fac si aici mi l-au blocat direct asa pentru 30 de zile cu toate ca, daca am dat maxim 10 cereri de prietenie, si asta dupa foarte mult timp straight face angryangryX

| ssstef99 a răspuns:

Pai daca faci de plictiseala, nu mai intra pe fb, gaseste un joc pe pc sau alta preocupare si o sa te lasi singur/a. Funda?

| CristianLga a răspuns:

Probabil ai trimis prea multe cereri. Ai rabdare sa mai treaca un timp si o sa poti sa trimiti din nou. Asa am patit eu cand am trimis prea multe pentru un joc.

| PaulaBaa a răspuns:

Ti-l mai blocheaza si atunci cand dai un comentariu la un prieten si lui nu-i convine si da spam. sau pui o poza cu o persoana iar la persoana respectiva nu-i place iti da denunta. si atunci te blocheza pe cateva zile. nici eu nu pot sa trimit acum happy

Alte răspunsuri
| Ramonyka_1855 a răspuns:

Si eu am asa. Si mi-a zis sa astept 30 de zile. Si am asteptat. Si tot nu ma lasa. Probabil sa avem rabdaare laughing.

| Margarit_Rafa_1978 a răspuns:

Cum se poate asa ceva, mi-am facut 4 conturi si toate sunt blocate.

Alte răspunsuri