| Naumytanawwq10988 a întrebat:

De ce nu pot pune sondaje la instastory? Nu imi apare aceasta optiune,cu toate ca am actualizat aplicatia, dezinstalat&reinstalat.Mentionez ca am iph 7, si inainte am avut HTC si tot nu a mers.Care e problema? Dau funda

2 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Si eu am iphone 7+. Trebuie sa ai noul uptade si sa iti actualizezi si telefonul daca nu merge nici asa. Trebe sa tragi in jos pe story si iti apar diverse stickere si etc si sondajele

| AlexDnks a răspuns:

Buna. Detin si eu telefonul de tip iPhone 7 si mie imi merge. Apasa pe "stickers" in dreapta sus si ai acolo optiunea "Poll". Cu placere.