| MadalinaElly a întrebat:

Buna,de ce nu pot sa gasesc o persoana pe Facebook ..cu toate ca o aveam in lista de prieteni?
PS :acum nu o mai gasesc de loc...ce se intampla sad

Răspuns Câştigător
| Nowingsangel a răspuns:

Pai daca o aveai la prieteni si nu iti mai apare in lista, poate te-a sters.
Daca o cauti si nu iti apare, e posibil sa-ti fi dat block sau pur si simplu sa isi fi sters facebook-ul. Daca si-a sters facebook-ul inca iti mai apare numele in lista de prieteni, insa fotografia e stearsa si nu ii poti accesa profilul.

11 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Te-a pus pe blocat. Este un fel de ignore ca pe mess

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poate te-a respins de aia nu o mai vezi.Mia caut-o ca poate ai noroc.Bafta

| IloveME a răspuns:

Exista 2 posibilitati!
Ori si-a inchis facebook-ul( daca este asa uitate la tine la prieteni o poti vedea, dar fara sa intri la ea in profil) ori te-a blocat!

| Isabella95 a răspuns:

Cu siguranta te-a blocat!

| paceandlove a răspuns:

Si-a sters facebook -ul

| CatalinaKaty a răspuns:

Te-a blocat!

| TiaFCRB a răspuns:

Pai. caut-o pe facebook. si vezi daca tea respins sau nu mai e prieten/a cu tine happy asta daca stii cum se numeste happy

| MadalinaElly explică (pentru TiaFCRB):

Pai o caut dar nu o gasesc ...nici ea, iar cand am intrat pe alt facebook am gasit-o

| MirabelaOana111 a răspuns:

Osi tea sters ori tea blocat cel mai sugur tea blocat

| Cristina_Flori_1983 a răspuns:

Vreau sa dau de el si nu-mi da voie