| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa trimit prin bluetooth imagini sau sunete de pe telefonul C3 pe Samsung C250? dAR BLUETOOTH-UL ESTE ACTIVAT BINEINTELES!

4 răspunsuri:
| wqreqwfsaddwqa a răspuns:

Verifica daca ai vizibilitatea telefonului activata daca nu chiar nu stiu eu sper ca ti-am fost de ajutor

| Diana159 a răspuns:

Deci persoana caruia vreau sa ii trimit este vizibila si eu cand ma conectez sa ii trimit o melodie imi spune eroare sau ceva de genu.(depe C3 pe Samsung).

| nikusor1996 a răspuns:

De ce? pai e simplu... si bluetooth-ul asta e pe versiuni si nu se potrivesc. sau unul din telefoane este protejat(daca vrei sa trimiti de pe iphone nu merge decat tot pe iphone)

| Mocanu_Sorin-Valentin_1998 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. Eu am incercat ceva. Am dezactivat bluethooth-ul si la fel si persoana careia ii trimiteam. Apoi m-am activat eu primul, dupa care acea persoana s-a activat si a mers. Daca nu, nu si gata laughing Eu imi dau seama ca nu pot sa trimit cand "device"-ul caruia ii trimit este "de alta culoare". De exemplu la mine(Samsung GT-S5230 Star) de obicei sunt verzi-albastrui, cand nu merge sunt un maroniu spre crem. Sper ca te-am ajutat>big grin