| FloriBla a întrebat:

de ceva timp am o problema. Cam de o saptamana nu mai pot vedea videouri pe YouTube in rezolutie mai mare de 360p. Tin sa mentionez ca laptopul e nou, si destul de performant, iar viteza de net e foarte buna, in rest nu am probleme. Am incercat si in Firefox, si in Opera, si in Chrome, deci browesrul nu e... daca are cineva ideebig grin

1 răspuns:
| Sorinutsu a răspuns:

Buna, driverul video se poate sa fie, fa i o actualizare, incearca flash player pentru other browsers, eu cred ca este de la driverul video, sau ce sa zic, sterge cookie, o seara buna