| piciuk a întrebat:

de ceva vreme pc-u meu a inceput sa o ia razna... nu mai puteam sa deschid nimic in afara de internet explorer, la sfatul cuiva am formatat tot inclusiv Local disc D crezand ca are virusi. a mers 2 saptamani apoi zilele trecute iar mi-a facut faza, l-am formatat din nou ieri, iar acum incepe din nou in plus cand intru pe internet explorer nu pot sa ma logez nici macar pe mail. bag adresa de mail si cand vreau sa bag parola se blocheaza. ce pot sa fac sa mearga odata? ca imi vine cateodata sa il faram de tot!

2 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Asta ii de la placa de baza.sigur tii s-a ars un capacitor.sau de la HDD ca ii prea fragmentat. dar eu iti zzic ca placa de baza iti face figura.

| Courtney4you a răspuns:

Renunta la internet explorer in favoarea unui browser mai eficient si mai putin "defect".
incearca pe http://videotutorial.ro adreseaza-le lor intrebarea si poate te vor ajuta ei.SUCCES!:)