| FLAVIUS_4030 a întrebat:

SAlut. Am o problema cu PC-ul se blochează mai mereu îngheață totul nici mouse-ul nu-l mai pot mișca. Doar dacă-i dau restart își revine iar dacă nu-i dau restart, se restartează singur. Nu e vb de viruși l-am formatat crezand că virușii sunt de vină inclusiv l-am repartajat și problema tot a rămas. Știți cumva care e problema?

Răspuns Câştigător
| thecakeisalie a răspuns:

Curata-l de praf si schimba pasta termoconductoare de la procesor si optional de la placa video.

2 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Poate e calculatorul mai vechi ...Asta e, fiecarui Pc,, ii vine randul'' laughing

| gelica a răspuns:

Ar putea fi din cauza răcirii excesivă în interiorul unității. Poate fi problema de la ventilatoare. Dacă nu, poate o fi o problemă din CONTROL PANEL sau din cauza vechimii computerului (a unității în special).