| Loredana57 a întrebat:

de curand am instalat o versiune a programului Microsoft Office Word 2007, toate etapele instalarii au decurs foarte bine.Documentele scrise din P. C. se deschid redate prin Microsoft Office Word 2007 doar ca nu pot sa scriu sau sa deschid un document nou. Dau funtita! big grin

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Poi ala e Microsoft word 2007 VIEW adica poti doar sa vezi documentele alea da nu sa faci tu in scris...

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Renunta la Microsoft Office, si treci pe Open Office, care este gratuit, si nu trebuie sa platesti licenta.
Si Open Office, are un progam foarte bun de scriere.
Este mai mic ca volum, circa 150-160 MB si are si documentatie in engleza si romana si alte limbi, peste 500 MB.
Dai cautare cu Google sau cu altul si ajungi la pagini de tipul Open Office.org. de unde descarci softul si documentatia.