| Chocoleata a întrebat:

Poate ma puteti ajuta...Am un Samsung Galaxy Ace. Am netul pe el. Cateva luni a mers bine. Apoi fratele meu mi l-a luat si a umblat la setari. Acum nu merge decat cu wi-fi. Dar eu platesc pentru internet deci vreau sa il am. Cum trebuie sa fac setarile ca sa pot avea din nou internetul cum era?

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Cauta in setari Pachet date/Conexiune data (ceva in genul), activeaza-l. Trebuie sa fie pe unde e wi-fi la conexiuni.

| NatureSelf a răspuns:

El a schimbat profilul de internet, schimbatio inapoi, sigur asta e problema, e pe default profile.

| Chocoleata explică (pentru NatureSelf):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| NatureSelf a răspuns (pentru Chocoleata):

Sa dau eu? eu ti-am dat raspuns.