| AFC a întrebat:

Buna!
De curand mi-am cumparat un laptop Samsung 350E5C-S04, din Italia.
Dupa ce am revenit in tara am descarcat ceva jocuri si eram curios sa vad ce placa video are, si am vazut ca nu era la fel. Pe cutie urmatoarele date scrie:
Features:
Os:Windows 8 (64b)
CPU:Intel Core I5 3210m
Lcd: 15, 6 Led HD (220 nit Anti_Ref)
VRam: AMD HD 7670M gDDR 2GB_ Hybrid
Memory:6Gb
Hdd:750Gb
Etc...

Deci cand am intrat in run si dxdiag la placa video imi zicea: Amd HD 4000

Care este problema?
Dc nu e tot 7670m cum zice pe cutie?

Ce sa fac? Se poate seta grafica sau asa e modelul, 4000 nu 7670?

Daca este asa mers sa-l duc de unde l-am cumparat si sa le cer explicatii, daca tot am drum spre Italia.

Va rog sa ma ajutati, multumesc anticipat
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Tu ai 2 placi video in laptop, una dedicata si una integrata, cea integrata e hd 4000, intra in setari radeon hd 7670m