| Biib133 a întrebat:

De la un timp nu mai pot adăuga fotografii pe Facebook. Pot doar să-mi schimb fotografia de profil, cea de copertă și fotografii de perete. Pot să fac un album nou, dar nu pot adăuga fotografii în el. Îmi spune că încărcarea a eșuat.
Nu știți care este cauza și cum aș putea rezolva asta?!

Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| DragoStefaN a răspuns:

Dupa ce ai intrat la "Adaugare fotografii" din album iti apare pe mijlocul paginii urmatorul text "Probleme la încărcare? Încearcă Formularul Simplu de încărcare." Apasa pe el.

2 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

Incearca formularul simplu de incarcare. S-ar putea ca cel nou sa nu-ti mearga momentan.

| Biib133 explică (pentru DragoStefaN):

Și unde aș putea să dau ca să încerc formularul acela?
Îmi aduc aminte că îmi arăta acum ceva timp, dar acum nu mai văd niciunde.

| DragoStefaN a răspuns (pentru Biib133):

Dupa ce ai intrat la "Adaugare fotografii" din album iti apare pe mijlocul paginii urmatorul text "Probleme la încărcare? Încearcă Formularul Simplu de încărcare." Apasa pe el.