| Anamariacristina1111 a întrebat:

De o luna nu pot sa trimit mesaje pe facebook si nu intekeg de ce si cat mai dureaza. Imi spun ca nu mai pot trimite mesaje pe o perioada nedefinita de timp. Cat ar trebui sa dureze? Funda

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Daca chestia asta se intampla numai pe telefon poate ai nevoie de un update la aplicatia facebook. Daca se intampla si cand te loghezi de pe PC inseamna ca e o problema legata de contul tau de facebook. Poate te-a raportat cineva pentru vreunul din comenturile facute si ti-au dat interzis la comenturi sau cine stie ce alt motiv.