| Artemisia a întrebat:

de o vreme cand intru la imvu stau vreo cateva minute si dupa aia mi se stinge automat imvu, el singur, si dispare de pe desktop.si apoi scrie ca imvu has a crush do you want to restart?, iar eu dau ca da, dar nu merge, din pacate, numai daca dau restart la laptop! ajutati-ma! imi place foarte mult imvu, si mi-am cumparat foarte multe haine si camere, iar acum nu suport sa nu ma mai joc! help! dau fundoi mare!

Răspuns Câştigător
| sweetgirl_2896 a răspuns:

Scuze ca nu te pot ajuta, dar nu stiu! reinstaleaza din nou imvu.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu ai vreun virus, te-ai gândit?
Pa, pa.

| Schoobydoo a răspuns:

Unde dispar camerele depe imvu?