| Anaa939839393 a întrebat:

De ce cand deschid Facebook-ul de fiecare data imi zice "sesiunea a expirat te rugam sa te conectezi " din ce cauza?

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Te conectectezi de pe mai multe dispozitive pe acelasi cont?

| Anaa939839393 explică (pentru aditimus):

Nu

| Klein75 a răspuns (pentru aditimus):

Eu folosesc 2 dispozitive

| aditimus a răspuns (pentru Klein75):

Pai e logic daca te loghezi sa te deconecteze pe unul din ele happy

| PainTech a răspuns:

Ce dispozitiv? Telefon? PC?

De unde te conectezi? Din aplicație? De pe browser? Ce browser folosești?

| Anaa939839393 explică (pentru PainTech):

De pe un Samsung A6, aplicatie

| Ramona11111 a răspuns (pentru Anaa939839393):

Mi s-a intamplat si mie dar dar nu am putut face nimic dar a durat vreo 3 zile si dupa nu a mai făcut asa și-a revenit la normal

| PainTech a răspuns (pentru Anaa939839393):

Actualizează aplicația.