| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Deci am 2 programe de monitorizare a temperaturii acestea fiind: speccy si everest si am urmatoarea problema in everest imi spune ca am temperatura procesorului de 29-30 de grade iar cele 4 nuclee sunt intre 34-36 de grade, si in speccy imi arata temepratura procesorului 42-46 de grade,
am intrat si in bios sa vad temperatura procesorului si imi spune ca este de 36 de grade, am urmatorul procesor INTEL CORE 2 QUAD Q6600 2 4 ghz

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Temperatura e ok! Probabil o sa mai creasca putin cand o sa fie mai cald.

1 răspuns:
| Daana_3623 a răspuns:

Si ce vrei sa stii? e buna temperatura. Eu iti recomand programul speedfan ..acolo iti si bifeaza la temperatura daca este in crestere, in scadere daca e ok sau arde si trebuie racit.