| Wassup a întrebat:

Mi-am instalat de curand microsoft power point 2010.Am de facut un proiect frumos la fizica si ...in fine. Vreau sa stiu cum salvez fisierele astfel incat cand deschid fisierul(cu un laptop care nu are instalate diferite programe ca sa imi citeasca mie prezentarea)sa-mi se faca full screen si cand dau clic sa se schimbe imaginea curenta si sa apara urmatoarea. Plzzzz ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| catalin28 a răspuns:

Dami id-ul sa-ti explic mai bine sau intra pe id c_atalyn

3 răspunsuri:
| catalin28 a răspuns:

Dai pe F5

| Wassup explică (pentru catalin28):

Mersi dar... eu vreau sa-l si salvez, sa-l bag pe stick si sa-l bag pe laptopul doamnei ca sa-l prezint la proiector.In ce format il salvez in asa fel incat sa-l citeasca laptopul si la clic sa porneasca animatia sau sa se schimbe imaginea?

| Wassup explică (pentru catalin28):

Ok,te bag maine ca acum nu pot si vorbim.Ms ca ai timp sa ma ajuti.

| catalin28 a răspuns (pentru Wassup):

Dami id-ul sa-ti explic mai bine sau intra pe id c_atalyn