| Azowhsuv a întrebat:

Buna, deci am o problema cu Instagram-ul, e un cont fake de cam 3000 de urmăritori si e o persoana pe care o știu. Aducă este un cont fake a persoanei pe care o știu cu ea si se posteaza si aproape goala, nu știu cum sa-i închid contul, i-am dat report de o gramada de ori, va rog ajutați-ma știe cineva cum sa fac?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si de ce te-ar interesa pe tine contul fake al unuia sau altuia?
Vezi-ti de treaba ta si de contul tau si nu te mai interesa de altii!

| Azowhsuv explică (pentru Violleta2022):

Pai e o prietena de a meaaaaaaaa

| Violleta2022 a răspuns (pentru Azowhsuv):

Cu atat mai mult, este problema ei, nu a ta!
Invata sa respecti oamenii si sa nu te mai bagi in viata si probleme lor, ca nu-i nromal!

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi-ti de vietisoara ta patetica si lasa oamenii cu conturile si probleme lor in pace.
Nu te mai aia grija pe tine de unii si altii cand, ai propriile bube in cap!
Invata sa vorbesti frumos si respectuos, fara sa mai stai cu organele genitale in gura, ca vei avea numai probleme in viata, daca nu esti deja un gunoi al societatii care oricum nu merita bagat in seama.

| johnnny123 a răspuns:

Nu te exprimi deloc clar...

Ba spui că e un cont fake, ba spui că este contul unei persoane pe care o știi și care se postează aproape goală.

Până la urmă cum e?

| Azowhsuv explică (pentru johnnny123):

Este un cont fake si pe contul fake persoana aia postează pozele unei prietene de ale mele!

| ReddY25 a răspuns:

Da-i unfollow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă este ea în poze nu te mai agita să îi închizi contul.

| Cousteau a răspuns:

Este libertatea ei de manifestare; dacă nu îți place nu mai urmări acel cont-Instagram.