| Ald527893 a întrebat:

Cum sa am si eu mai multe inimi la pozele de pe Instagram? Nu cer 1000 de inimi dar acolo cateva nu stiu.Am 187 de urmaritori si daca din astia imi dau 10 inima.Nu stiu, altii au o gramada de urmaritori si inimi si postează mai jos decat mine.
Ms

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ca sa primesti aprecieri trebuie sa postezi lucruri interesante, sa dai si tu la randul tau aprecieri si comentarii, sa folosesti hashtag-uri si sa postezi reels.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce vrei tu se obtine f. ușor, contra cost, ori gratuit prin descarcarea unor aplicații fake, cu care riști dezactivarea definitivă a contului, dacă Instagram sesizează că ai trișat, prin incălcarea termenîlor si conditiilor.

| VoidEternal a răspuns:

Fă-ți ordine în priorități.

Cel mai inutil (ca să nu zic stupid) lucru pe care poți să îl faci, este să-ți faci un scop din a primi "inimi" pe Instagram. Valoarea lor este zero absolut.

| CleanHeart a răspuns:

Ca sa ai multe aprecieri trebuie sa îți faci poze foarte reușite, un aparat foto e perfect sau poți să plătești pe cineva să le facă, așa apar și urmăritorii și adorurile dar înainte de toate nu uita ca popularitatea online e doar de fatada, nu îți dă valoare, doar gâdilă egou-ul.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, nu contează neapărat cât ești de popular pe Instagram, nu te definește și nici nu te ajuta cu absolut nimic.
Totuși poți încerca să urmărești mai multe conturi și bineînțeles sa dai unfollow acolo unde nu primești back.

| EugenStan a răspuns:

Vreau și eu la o poza pe Instagram 300 de inimi