| 11vladutz90 a întrebat:

deci am nevoie de un program care sa stearga vocea de la o melodie. daca exista un asa fel de program. spuneti-mi si mie.big grin.plz.funda.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| 11vladutz90 explică:

Nui bun

| janex_4716 a răspuns:

Inteleg ca u vrei sa faci negativ? big grin daca da.asa ceva nu gasesti.doar la studiouri profesionala! Sound Forge se aproapie de ce vrei u.il poti gasi gratis pe net

| GoGuDeLaGaZe a răspuns:

Eu n-am auzit de un astfel de program doar daca ii gasestii intrumentala altfel nu stiu de sters inca n-am auzit de un astfel de program sunt anumite siteuri cu intrumentale si acolo potii gasi melodia fara voce...