| COSMIN01_8510 a întrebat:

Am o problema la laptop. La instalarea windows-ului 7 32 bit, imi arata la partitia disk-ului C mai mult decat memoria hard diskului. La expanding files ramane blocat la 0 si imi arata ca instalarea nu a reusit. Am folosit pana acum vreo 10 DVD-uri si fara succes ( burning la mai multe viteze).

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Deci ai o problema fie la kit-ul pe care il folosesti, eu personal iti recomand sa te inscrii pe microsoft.technet.com si sa-ti iei o versiune de win 7 la trial 90 de zile, fie problema este la modul in care sunt formatate. Cel mai bine ar fi sa dai erase la partitia c si apoi expand la alta partitie sau sa o recreezi, broblema poate sa vina din mai multe locuri.

| shannygelu a răspuns:

Formateaza partitia si dupa instalezi

| COSMIN01_8510 explică:

Am incercat cu erase...da nu vrea..cred ca-i de vina windows-ul downloadat.