| IHateLuvStorys a întrebat:

Deci am windows xp si net pe zapp.Cand deschid calc.imi merge netul se conecteaza si dupa vreo 10 min imi apare o eroare si se deconecteaza netul si nu-l mai pot conecta.Am curatat calc cu advanced systemcare si mi s-au sters vreo cateva mii de erori dar tot mai sunt. Ce as putea face? Pls sunt disperata,,, va dau funda si voturi!:*

Răspuns Câştigător
| GabYYuLYaN a răspuns:

Ce eroare iti apare? Imi poti face un print?

1 răspuns:
| TropicalStorm a răspuns:

Buna happy 1 la manathinking instaleaza iar windows'ul.2 la mana net'ul de la Zapp nu'i asa bun. mai bine net de la cablu,RDS,Click,etc altceva. astea de la cosmote, zapp, Vodafone, nu sunt tocmai bune. 3 incearca sa suni pe cei de unde ai netu si vezi de ce face asa. ori iti explica ei ori vin si ti'l repara.happy kiss